top of page

Poznaj nas bliżej

kto kryje się pod nazwą firmy

Kilka słów o nas

Tworzymy taką jakość wnętrz, aby ich użytkownicy byli w 100% dopełnieni ich energią, aby przebywali w takim pomieszczeniu z największą przyjemnością, aby w nim odpoczywali, relaksowali się jak w najlepszym spa, aby chcieli do niego wracać. Żeby to się udało potrzebne jest zrozumienie kwestii użyteczności, funkcjonalności i łatwości ujarzmiania wnętrza chociażby w komforcie sprzątania tak, aby zawsze cieszyło swoim pięknem i formą.

242209066_974980596406578_62499406879402

Lilly 

Jestem otwarta, przyjacielska, kontaktowa, potrafię słuchać i zrozumieć potrzeby inwestora. Mam intuicję, która mnie nie zawodzi. Wyczuwam instynktownie co dla każdego Klienta będzie najlepsze i możliwe do realizacji. Szanuję każde możliwości finansowe i w każdym budżecie zmieszczę wyjątkowy projekt. Wyjątkowy, bo każdy jest inny. Dla każdego wnętrza i każdego odbiorcy szyty na miarę. Nie powtarzam projektów bo po pierwsze nie lubię, po drugie zawsze jest inna wizja, inne wymagania. Jestem wymagająca i stanowcza dla siebie, dla wykonawców. Nie akceptuję fuszerki, a odstępstwa od projektu przez fachowców tylko wtedy gdy sytuacja tego wymaga.

242400189_454394685857034_57347827364267

Ryszard

Jestem na bieżąco z ofertą rynkową. Śledzę nowe technologie, wiem o każdym nowym materiale. Czasem warto, czasem nie warto inwestować w nowinki. Dużo testuję. Chcę, żeby Klient otrzymywał ode mnie najlepszy wybór. Jest to dla mnie szczególnie istotne, bo wiem jak dużo zależy od jakości. Czy warto inwestować w dobre materiały? Bezwzględnie. Dobry materiał gwarantuje długoletnie użytkowanie, możliwość perfekcyjnego montażu, minimalizuje pojawianie się błędów i przypadku.

Klienci bez względu na to ile chcą zainwestować w mieszkanie czy dom zawsze dostają ode mnie takie  rozwiązania i koncepcje, aby zmieścić się w budżecie nie kupując materiałów słabej jakości, nie oszczędzając na tym, co stanowi bazę mieszkania i decyduje o tym czy i jak długo będziemy się cieszyć z efektu.

bottom of page